Úvod

Tyto stránky neaspirují na titul webovská stránka roku. Byly vytvořeny především jako zdroj informací o mém přístupu k masážím, o kvalifikaci a způsobilosti, doloženou získanými certifikáty. Zároveň zde najdete i informace o cenách za mé služby.

Rekvalifikační masérský kurz jsem absolvoval u Dexter academy na podzim roku 2016.

Následovaly další dva kurzy – Havajskou masáž a Dornovu metodu v kombinaci s Breussovou masáží.

Po té jsem si u EduSpa doplnil kurzyTrigger points, různé varianty kineziotapingu a další. Průběžně se nadále vzdělávám především v technikách, které pomáhají odstraňovat bolesti a jeich příčiny.

Protože jsem nebyl na výdělku z masáží závislý, snažil jsem se před vlastní profesionální kariérou nasbírat co nejvíce zkušeností.

Vytvářím si skupinu stálých klientů, se kterými pravidelně pracuji. Proto nabízím první masáž zdarma, aby se klient mohl sám rozhodnout, zda mu můj způsob práce vyhovuje.

Před první návštěvou doporučuji krátkou telefonickou konzultaci, abychom mohli správně nastavit délku prvního setkání.Používám výlučně přírodní oleje a esence Saloos v bio kvalitě.
masaz


Samozřejmě můžete masáž věnovat jako dárek svým blízkým či známým. Stačí si objednat dárkový poukaz buď mailem nebo telefonicky.


masaz